Zdarza się, że marynarze na skutek niekorzystnych okoliczności lub też z własnej inicjatywy chcą zmienić typ i wielkość statków, na których  pracują, typ i moc silników, armatora lub agencję.

Offshore Training Centre, przy współpracy ze Stan Shipping Agency  zaprasza  na cykl spotkań online o formule wywiadów, podczas których prezenter zapyta doświadczonego  oficera pokładowego lub mechanika o specyfikę pracy na statkach wybranego typu lub
w siłowni z silnikiem określonego typu i mocy.

Pierwsze spotkanie  jest adresowane do oficerów pokładowych (głównie Junior Officers), którzy biorą pod uwagę zmianę typu statku na kontenerowce, a dotychczas na statkach tego typu nie pracowali.

Gospodarzem spotkania będzie kapitan Marek Chabros, a specyfikę pracy na kontenerowcach przybliży zainteresowanym osobom kapitan Adam Pancer.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań i dodawania komentarzy na czacie, a części  uczestników będzie mogła być udostępniona kamera i mikrofon w celu swobodnej wypowiedzi na wizji.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek dnia 16 lipca o godzinie 18:00,
a przewidywana jego długość  to jedna godzina.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy kliknąć na link  (preferowana przeglądarka Chrome):

https://offshore.clickmeeting.com/webinar-offshore-training-centre

i zalogować się swoim imieniem i adresem e-mailowym.

Hasło: OTC2020

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po zarejestrowaniu, spotkanie będzie  również dostępne na platformie   https://online-offshoretraining.pl/